Menü
Sepet Detayı

250 TL üzeri kargo BEDAVA

Genel RSS Feed

26 May Push up Sütyen Nedir?
admin 0 968
Push up kelimesi Türkçe'de "yukarı kaldırma" anlamına gelmektedir. İsminden de anlaşılacağı üzere göğsü yukarı kaldırma özelliğine sahip sütyenlere push up sütyen denmektedir. Push up sütyen destekli, dolgulu sütyen ile aynıdır, tek fark İngilizce söylenişidir. Bazı insanların kafasında farklı bir s..
25 May Minimizer Sütyen Ne Demek?
admin 0 1142
Minimizer sütyen göğüsleri olduğundan biraz daha küçük gösteren yapıya sahip sütyenlerdir. Göğüsleriniz büyük ve kıyafetlerinizin dışından abartılı göründüğünden rahatsız oluyorsanız dolgusuz minimizer sütyenler işinizi görecektir. Minimize demek Türkçe olarak "küçültme, azaltma" anlamına gelmektedi..
25 May Hangisi Bana Göre?
admin 0 175
Peki Hangisi Bana Göre?Son yıllarda en çok büstiyer, bralet , balkonet  ve çapraz ip detaylı sütyen ve sütyen takımları daha fazla tercih edilmektedir. Diğer moda sektörlerinde olduğu gibi iç giyim sektöründe de ürün modelleri ve seçenekleri hızlıca artmaktadır. Günümüzde kadınlar artık klasik model..
23 May En İyi Sütyen Hangisi?
admin 0 153
En iyi sütyen vücudunuza en uygun olan, sizi rahat ettiren konforlu sütyendir. Sütyen satın almadan önce vücudunuzu iyi analiz etmeli, göğüs tipinizin hangisi olduğunu bilmeli ve mezura ile de ölçüm yaparak bedeninizi belirlemelisiniz. Günümüzde bir çok sütyen türü ve modeli bulunmaktadır. Sütyen ti..
23 May Destekli sütyen mi iyi desteksiz mi?
admin 0 350
Destekli sütyen ile desteksiz sütyen kalite olarak kıyaslanmamalıdır. Yapı olarak farklıdırlar ve kullanım amacı ve vücut ölçülerine göre kadınlar ikisini de kullanabilirler. Örneğin küçük göğüslü bir kadın destekli sütyen tercih ederken, normal yada büyük göğüslü bir kadın destekli sütyene kullanma..
22 May Destekli Sütyen Nasıl Olur?
admin 0 238
Destekli sütyen isminden de anlaşılacağı üzere göğsü alttan destekleyen sütyen türüdür. Sütyen içinde yer alan silikon yastık (dolgu) göğüse yastık görevi yaparak yukarı kaldırır veya başka bir değişle aşağı sarkmasını engeller. Ayrıca küçük göğüs yapısına sahip kadınlar tarafından göğse dolgun görü..
25 Feb Ayrık Göğüsler İçin Sütyen
admin 0 1990
Kadınlarda diğerlerine göre yaygın olan göğüs tipi ayrık göğüslerdir. Bir çok kadın göğüs arasındaki boşluğu kapatmak ister. Nedeni bitişik göğüslerin daha etkliyeci görünmesidir. Bağcıklı sütyenler tamda bu iş için keşfedilmiştir. Sütyeni giydikten sonra bağcıkları istediğiniz miktarda ayarlayıp ba..
23 Feb Balenli Sütyen Nedir?
admin 0 645
Sütyenin göğüs altı kısmında yer alan dik ve toplu görünmesini sağlayan, sütyene iskelet görevi sağlayan demir yada plastik tellere balen denir. Alt kısmı metal veya plastik tellerle çevrelenmiş sütyenlere balenli sütyen denmektedir. Balen sütyenin yapısının bozulmasına da engel olmaktadır. Balen gö..
21 Feb Destekli sütyen nedir?
admin 0 2382
Sütyen cup kısmı içinde sünger veya silikonize dolgu bulunan sütyenlere destekli sütyen denir? Destekli sütyenler için farklı tabirlerde kullanılmaktadır. Dolgulu sütyen, silikonlu sütyen, push up sütyen ve içi dolu sütyende aynı anlamı taşımaktadır. Bir çok kadın tarafından destekli sütyen, balenli..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)